I stavění voliér může být zábava

Někdo hraje šachy, někdo sportuje, jiný si nachází koníčka v chovu zvířat. Sice je pravda, že se dnes stávají velice atraktivní exotická zvířata, jako jsou hadi nebo pavouci, ale stále se najdou ti, kteří milují tradičnost a kteří chovají ptáky v podobě andulek. Andulky jsou stále atraktivní, i když se to někomu může zdát jako retro koníček. Mnozí lidé dokonce chovají andulky ve velkém, a to tak, že si na svou zahradu postaví obří venkovní voliéru, aby své mazlíčky měli hezky pohromadě. Pokud patříte k těmto chovatelům, kteří s nadšením chovají andulky ve velkém, doporučujeme voliéry postavit vlastníma rukama. Není to tak těžké, jak se na první pohled může zdát.

V současné době je stavění voliér skutečně atraktivní koníček, který milují chovatelé ptáků snad víc než andulky či jiné ptactvo, které chovají. Stavění voliér totiž není práce, ale je to zábava, pokud víte, z čeho voliéry postavit.

Vzpomínáte na své dětství, kdy jste si často stavěli z různých stavebnic krásné vesnice plné oblíbených postaviček? Pokud ano a pokud vám tato část dětství chybí, můžete ji opět na chvilku zažít. Jen si ze stavebnice nepostavíte městečko nebo vesnici, ale voliéru pro své andulky.

Seznamte se s vychytaným stavebnicovým systémem

Dnešní doba jde dopředu sedmimílovými kroky, proto se nemůžeme divit tomu, že i voliéry můžeme postavit snadno a rychle, doslova mrknutím oka. Stavění voliér je snadné, pokud voliéru stavíte z promyšleného a vychytaného stavebnicového systému Aluhobby.

Díky propracovanému stavebnicovému systému si voliéru pro ptactvo složíte rychle a jednoduše pomocí hliníkových profilů, matiček, spojek a dalších součástek. Zkrátka si ze stavebnice postavíte obří voliéru, která rozměrově bude odpovídat vašim požadavkům.

Až to jednou zkusíte, už nikdy nebudete chtít přestat. A ze stavění voliér se stane další koníček.

Publikováno: 30. 10. 2018

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Lucie Vlasatá