Darujte praktický dárek, který si najde své místo v každém domě!

Mít vlastní dům je radost mladších i starších generací. Mladí si zvykají na hospodaření ve vlastním, zatímco starší generace už některá tajemství toho, jak ekonomicky vést svůj dům, prokoukly. Letos se staly výzvou narůstající ceny za energie, které dokázaly, že mladí si do svých domků pořizují nyní krby a krbová kamna. Rodiče už si dávno díky teplu z ohně libují. Do obou domácností se proto hodí oba dárky, které vám představíme.

Základem je kvalita, precizní zpracování, funkčnost, jednoduchá ovladatelnost a komfortní design. Každý chce mít doma útulno. Někdo si představuje příjemné teplíčko, někdo preferuje čistotu a někdo zkrátka potřebuje obojí. Ať tak či onak, s těmito dárky se nemůžete netrefit.

Řetězová pila mimo příprav palivového dřeva bude mít využití na zahradě i k prořezávání silnějších větví. Bateriová řetězová pila je pro práci na zahradě i při přípravě dřeva maximálně flexibilní. Řetězová pila Kärcher CNS 18-30 Battery je vhodnou variantou a potěší i váhou, která se i s vloženou baterií pohybuje okolo 4 kg. S baterií s výkonem 5,0 Ah zvládne až 70 řezů, a to velmi precizních díky vynikající rychlosti a optimální šířce řezu. Velkou výhodou je i údržba a bezpečnost během práce. O napínání řetězu se postará systém, kterým je pila vybavena, díky čemuž není k napnutí potřeba nářadí. Extrémně jednoduché ovládání zabezpečí automatické mazání a o zmiňovanou bezpečnost se stará brzda, ochrana proti zpětnému rázu a systém dvou vypínačů.

Uklidit popel bez rozlítaných sazí, čistě a rychle, zvládne bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 Battery Je kompatibilní s 18 V baterií, stejně jako řetězová pila CNS 18-30, takže vám pro oba přístroje bude stačit jedna baterie.

Vysavač i 14 l nádrž je z nehořlavého materiálu a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách.

www.karcher.cz

Publikováno: 16. 12. 2022

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Lucie Vlasatá