Okna pro váš dům od spolehlivého dodavatele

Rozhodli jste se pro výměnu starých oken anebo stavíte nový rodinný dům? V obou případech bude potřeba obstarat si okna nová. Abyste byli se všemi službami, které s dodáním oken souvisí, byli spokojeni, bude důležité, abyste na trhu našli dodavatele, na kterého je možné se spolehnout. Český výrobce oken Okna JIS se na výrobu oken specializuje více než 30 let. Za dobu dlouhého působení na trhu uspokojit řadu klientů a pyšní se pozitivními recenzemi. Jaká okna u něj budete moci objednat?

Výběr dle materiálu

Okna JIS nabízí okna z plastu, dřeva a také hliníku. Při výběru materiálu je dobré stanovit si maximální rozpočet a od toho se odrazit. Pokud byste investovali raději méně, skvělou volbou budou plastová okna JIS. Cenově jsou velmi dostupná, rozhodně však není možné říct, že by byla nekvalitní. Na veškeré jejich funkce se budete moci 100% spolehnout, navíc vyžadují velmi malou údržbu.

Oblí líbeným materiálem pro výrobu rámů oken je také dřevo. Tento přírodní materiál se hodí právě pro novostavby, dovoluje totiž nemovitosti lépe dýchat. Mají dobré tepelně izolační vlastnosti a se správnou péčí je jejich životnost opravdu vysoká.


Posledním nabízeným materiálem pro výrobu oken je nadčasový hliník. Okna z hliníku jsou o trochu dražší záležitostí, jsou však elegantní, nadčasová, jejich životnost je velmi vysoká a je možné použít je také pro velkoformátové rozměry.

Myslíme i na bezpečnost vašich oken

Okna, stejně jako dveře, je možné opatřit různými bezpečnostními prvky. Okna JIS nabízí bezpečnostní kování, které chrání před nechtěným vniknutím nezvaných hostů do objektu. Pro zvýšení bezpečnosti oken jsou také často využívána bezpečnostní skla.

Publikováno: 01. 05. 2023

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Jakub Novotný