Vitality komplex zajišťuje rostlinám výživu a zvyšuje jejich odolnost

Víte o tom, že tekutý přípravek vitality komplex dokáže kromě správné výživy vašim rostlinám zajistit i vyšší odolnost vůči abiotickým stresům, nebo urychlit jejich regeneraci po napadení škůdci nebo chorobami?

Role správné výživy rostlin

Správně vyživené rostliny mají zcela rozlišný průběh růstu. Je sice naší velkou radostí, když se rozhodneme pěstovat domácí rostliny, venkovní květiny nebo plodiny na zahrádce, ale bez základních potřeb se v průběhu pěstování setkáme s řadou nepříjemností. Někdy se stává, že se nám v pěstování zkrátka a dobře nedaří. Významnou roli v tom hraje fakt, že jsme rostlině nezajistili potřebnou výživu. Podobně jako člověk potřebuje ke svému zdravému životu správnou stravu, i rostliny vyžadují správné podmínky pro svůj ideální růst. Vitality komplex je přípravek, který je ušitý na míru každé skupině rostlin, a odpovídá tak na základní otázku: Co potřebuje má rostlina k tomu, aby doslova vzkvétala?

Každá rostlina má jiné požadavky

Nemusíte se zrovna stát odborníky v oblasti botaniky, abyste měli byt vyzdobený prospívajícími rostlinami, nebo abyste sklízeli krásnou úrodu na vaší zahrádce. Stačí pouze když dokážete svým rostlinám dopřát právě ten koktejl živin, který potřebují. Správně zvolená tekutá výživa pro rostliny dokáže nejen dodat potřebné živiny, ale přispívá i k posílení jejich imunity a zvyšuje jejich odolnost vůči abiotickým stresům jako je přemokření nebo naopak přílišné sucho. Hnojivo vitality komplex dokáže také urychlit regeneraci po poškození rostlin po zasažení škůdci a chorobami. Tím, že svým rostlinám dopřejete kvalitní hnojivo, si zajistíte individuální péči o vaše pokojové rostliny, orchideje, muškáty a surfinie, nebo rajčata a papriky. Rostliny vám vaši péči mnohonásobně vrátí.

Publikováno: 20. 04. 2020

Autor: Lucie Vlasatá