Vestavěné skříně jsou způsobem, jak využít prostor ve vašem bytě

Přemýšlíte o tom, že by systém vašeho úložného prostoru potřeboval pořádnou změnu? Pojďte se s námi podívat na to, co vám přinesou vestavěné skříně. Skutečně si je zamilujete, stejně jako my.

Na míru je nejlepší

Vestavěné skříně jsou ideální možností, jak získat maximum z vašeho prostoru, který využíváte k ukládání předmětů. Přejete si vestavěné skříně pro vaše oblečení, pro řešení vaší prádelny, nebo jako jedinečný odkládací prostor v prostoru vaší chodby? Stolařství v Ostravě se stará o zákazníky z celé republiky, kterým přináší jedinečná řešení jejich úložných prostorů. Když zvolíte skříně či obecně nábytek na míru, máte vždy jistotu, že bude váš prostor využit prakticky a do posledního milimetru. To je výhodné i pro případ úklidu.

Oblíbená řešení až do stropu

Díky moderním technologiím je jednoduché ukládat předměty až do výše stropu. Například pomocí sklopné šatní tyče si takto můžete zavěsit oblíbené šaty, obleky a další oděvy až do výše stropu. Jednoduchým tahem šatní tyče se pak postaráte o to, aby se všechny oděvy dostaly do úrovně vašich očí. Úložný prostor tak využijete opravdu do posledního kousku.

Optické zvětšení prostoru

Vestavěné skříně jsou oblíbeným řešením úložného prostoru také proto, že s jejich pomocí můžete opticky místnost dokonce zvětšit. Podaří se vám to zejména v případě, že zvolíte světlejší odstíny pro vaši skříň, nebo pokud se rozhodnete na čelní stranu použít prostory se zrcadly. A hra světel může začít! Přejete si nový prostor pro vaše předměty? Hurá na příjemnou změnu.

Prostor pod schody

Často lidé řeší i individuální zadání pro vestavěné skříně. S nimi se vám podaří zúročit skutečně všechna místa ve vašem bytě, která nemají využití a přímo si volají po praktickém užitku. Například prostor pro schody se může proměnit zcela podle vašich představ. Budete v něm ukládat sezónní oděvy, obuv, nebo se třeba tento prostor promění v jedinečnou a originální boudu pro vašeho domácího mazlíčka?

Vestavěné skříně vám pomohou vyřešit úložný prostor.

Publikováno: 30. 01. 2022

Kategorie: Interiér

Autor: Lucie Vlasatá