Zahradní párty stany a lehátka pro vaše pohodlí na t-zbozi.cz

Zahrada je pro nás ráj na zemi, je to nejčastější místo, kde odpočíváme po náročném dni a kolikrát zde trávíme i svou dovolenou. Podle statistik je po zahradě na druhém místě dovolená u moře, chatě či chalupě a v horách. Není tedy divu, že se snažíme svou zahradu, co nejvíce vyšperkovat. Součástí našich domovů se staly praktické zahradní párty stany. Kdo by se chtěl stále spoléhat na předpověď počasí? Praxe ukazuje, že především kupující věnuje svou pozornost designu produktu. A to není překvapující. Koneckonců, zahradní nábytek stejně jako párty stany hrají velmi důležitou roli při zdobení zahrady. Bez pěkných zahradních doplňků by vypadala obyčejně.

Pohodlí na jedničku se stylovými zahradními lehátky

Zahradní párty stany nás ochrání před výkyvy počasí, zahradní nábytek zajistí pohodlí při jídle a s pohodlnými zahradními lehátky si užijete příjemný relax s oblíbenou knihou nebo se bude slunit a na nic nemyslet. Váš komfort zvyšují měkké polštáře nebo podušky. Výběr zahradního nábytku závisí na stylu vaší zahrady. Pokud na vaší zahradě rostou staré stromy s mohutnými korunami, měl nábytek být masivní a pevný. U dlážděné terasy s květinami v květináčích je vhodná elegantní souprava. A na pozadí zeleného trávníku bude něco, co kontrastuje s trávou, vypadat dobře.

Se zahradními lehátky do víru blaženosti

Ideální je, pokud styl zahrady odráží vlastnosti majitele, týká se to nejen jeho způsobu oblékání, ale i při výběru nábytku nebo dekorace pro exteriér. Mezi mnoha designovými koncepty patří jedna z nejběžnějších "zahrádka pro relaxaci". Způsob života některých lidí může být takový, že kvůli nedostatku času nemají čas se o rostliny starat. V tomto případě potřebujete zpevněný nebo vybetonovaný dvůr pro odpočinek. Životní styl, který vedete, je také důležitý: pro odloučení je dostačující malý útulný stůl a křeslo, a pokud chcete vzít kamarády na chatu nebo chalupu, pak je nutné si pořídit více kusový zahradní nábytek. Jak si správně vybrat zahradní lehátko!

Publikováno: 24. 05. 2018 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Autor: Lucie Vlasatá