Recept na luxusní koupelnu? Koupelnový obklad a dlažba v imitaci mramoru

Nic nedodá koupelně luxusnější nádech jako obklad a dlažba v imitaci mramoru. Koupelnové obklady a dlažba v imitaci mramoru mohou znázorňovat různé typy mramorů – ty, které se běžně těží v přírodě i ty, jejichž těžba již dávno skončila. Výjimkou nejsou ani umělecké, až fantazijní imitace mramorů. Každý si tak může vybrat to nejlepší luxusní řešení pro svoji koupelnu. Krása mramoru – jeho barvy, struktura a žilkování nejdokonaleji vynikne na obkladačkách do koupelny ve velkých formátech. Koupelna se také bude snadno udržovat. Inspirujte se mramorovými koupelnami.

Luxusní koupelna v designu mramoru nemusí stát jmění. Na trhu jsou keramické imitace mramorů v mnoha rozměrech, v lesku, v matu a v dalších povrchových úpravách a cenových relacích. Jak může v koupelně vypadat luxusní imitace mramoru? Inspirujte se koupelnou jednoho ze zákazníků společnosti M.B.KERAMIKA.

Zákazník společnosti M.B.KERAMIKA do koupelny zvolil koupelnové obklady a dlažbu Dublin imitující mramor.

Mramorový design v koupelně zákazníka dokonale vyniká na koupelnovém obkladu a dlažbě ve velkém formátu

Zákazník si z  mnoha nabízených variant vybral koupelnový obklad a dlažbu Dublin, který má firma skladem k okamžitému odběru. Koupelnový obklad má formát 29×89 cm, dlažba má rozměr 59x59 cm. Na fotografiích si můžete všimnout, jak na větším formátu obkladaček a dlažbě do koupelny dokonale vyniká mramorový design. A je to opravdu krásná podívaná! Na malém formátu dlaždic by struktura mramoru vůbec nevynikla.

Koupelnový obklad a dlažba v mramorovém designu mají lesklý povrch. K obkladu se dá pořídit také geometrická dekorace z keramiky.

Mramorová koupelna s nádechem luxusu si vyloženě žádá větší formáty dlaždic. K luxusní atmosféře přispívá i to, že obklad a dlažba mají povrch v lesku, který je sám o sobě známkou luxusu.

I vy byste chtěli mramorovou koupelnu? Kontaktujte specialisty z online chatu společnosti M.B.KERAMIKA, kteří vám i ve večerních hodinách a také odpoledne a večer o víkendu rádi doporučí to nejlepší řešení pro vaši koupelnu. Následně vám poskytnou spoustu inspirace – fotografie koupelen zákazníků nebo videa koupelnových obkladů a dlažeb, natočených přímo na prodejně přesně dle vašich představ. Nebo si přečtěte jeden z příběhů o realizaci mramorové koupelny.

Jaké typy keramických imitací mramorů se mohou objevit v koupelně? Inspirujte se 3 nejčastějšími možnostmi

1. koupelna v imitaci mramorů, které se těží v příroděkoupelnový obklad v imitaci mramoru je nerozeznatelný od přírodních mramorů, jako jsou mramory Pulpis, Carrara, Calacatta a další, které se běžně vyskytují v různých zemích světa.

Koupelnové obklady a dlažba Canova jsou dokonalou imitací přírodních mramorů.

2. koupelna v imitaci mramorů, které se již v přírodě netěžípodlahy a obklady do koupelny z již vytěžených mramorů by se daly sehnat jen stěží a byly by velmi drahé. Keramické imitace představují dokonalý luxus za velmi přijatelné ceny.

Kolekce obkladů a dlažby Cosmopolitan je inspirována také mramory, které se již v přírodě netěží.

3. koupelna v doslova nepřehlédnutelných, barevných imitacích mramorů – tyto koupelnové obklady a dlažby jsou ideálním řešením pro ty, kteří touží po luxusní koupelně s dotekem extravagance. V tomto případě se výrobci přírodními mramory pouze inspirují a při tvorbě imitací nechávají volný průchod své fantazii.

Barevný koupelnový obklad a dlažba Irmak může zaujmout milovníky luxusní extravagance.

I takto mohou vypadat barevné imitace mramorů v lesku či v matu.

Publikováno: 05. 09. 2020

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Lucie Vlasatá